Bębny napędowe i zwrotne, rolki i taśmy transportowe...


Firma KOPALMAT powstała wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku jako firma zaopatrująca kompleksowo m.in. kopalnie, elektrownie, ciepłownie oraz innych użytkowników przenośników taśmowych w materiały, podzespoły oraz części do transportu i przesiewu.

Od początku nasza działalność opiera się na dobrych relacjach z naszymi partnerami handlowymi. Dzięki temu budujemy wzajemne zaufanie względem siebie. Fundamentem naszej działalności są wysokiej klasy krążniki zarówno tarczowe, gładkie, pierścieniowe, odciskowe, jak również kierunkowe i girlandowe. Ważnym punktem naszej oferty są również bębny napędowe i bębny zwrotne, taśmy przenośnikowe, rolki transportowe czy sita do przesiewaczy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas celem priorytetowym. Co za tym idzie, gwarantujemy Państwu szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny zakupu przy wysokiej jakości i parametrach użytkowych.

Posiadamy magazyn na terenie Opola w którym utrzymujemy stany magazynowe podstawowych rodzajów krążników, dzięki czemu możemy błyskawicznie zrealizować większość zamówień zarówno dużych, jak i tych najmniejszych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta zapewniamy kompleksową obsługę wszelkich Państwa potrzeb.

Krążniki | Kopalmat Bębny napędowe i zwrotne | Kopalmat Taśmy transportowe | Kopalmat

Witamy na stronie firmy Kopalmat. W naszej ofercie posiadamy krążniki, rolki transportowe, taśmy transportowe, bębny napędowe, bębny zwrotne, sita poliuretanowe oraz sita stalowe. Są to zasadnicze produkty, jednakże wyszukacie o wiele więcej wartościowych produktów w naszej ofercie oprócz tradycyjnych krążników. Krążniki jako nasz fundamentalny produkt możecie odszukać w następujących układach: krążniki tarczowe, krążniki gładkie oraz wiele innych. Krążniki zwane są przez wiele osób także rolkami i stosowane są w wielu branżach ale przede wszystkim w transporcie materiałów sypkich. Krążniki które znajdą Państwo u nas w zakładce ofertowej są tylko i wyłącznie w wersji spawanej dzięki czemu produkt jest wysokiej jakości. Staranność wykonania i dobre parametry użytkowe pozwalają nam zaproponować produkt o wysokiej żywotności. Warto zwrócić uwagę, że mimo zazwyczaj typowego wykonania krążników mogą być one również zrobione z innych materiałów np.: z tworzyw sztucznych bądź poliuretanu. Od wielu lat obserwujemy pewien rozwój również w branży przenośników. Nieodłącznym elementem takiego procesu jest rozwój także podstawowego elementu jakim są krążniki. Na pewno warto usiąść na chwile i zastanowić się nad potrzebą wyboru odpowiedniego produktu jeśli faktycznie potrzebujemy takowych krążników. Wybór wartościowego towaru na pewno może się wiązać z wyższą ceną natomiast, ten koszt rekompensuje późniejsze problemy w przypadku zakupu produktu o wyjątkowo słabej jakości. Krążniki oprócz wskazanych powyżej zastosowań możemy odnaleźć w miejscach o których nawet nie mamy pojęcia. Jeśli zastanowimy się odrobinę to krążniki a co za tym idzie przenośniki taśmowe nie są tylko i wyłącznie wykorzystywane w transporcie kruszywa czy w kopalniach. Na pewno są to jedni z głównych odbiorców tego typu produktów, ale co ciekawe krążniki odnajdziemy także na lotnikach gdzie transportowane są bagaże. Każdy nasz produkt zarówno krążniki jak i bębny oraz inne części są produkowane wg. dokumentacji Zamawiającego lub naszego własnego projektu. Staramy się aby współpraca trwała jak najdłużej stąd proponujemy zawsze produkty najwyższej jakości.

Polecamy wszystkim naszą ofertę, ponieważ jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty o wysokiej jakości przy stosunkowo niskiej ceny. Posiadamy również magazyn a w nim krążniki oraz inne części dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować szybko na Państwa potrzeby. Zapraszamy do współpracy.


Sprawdź szczegółową ofertę